TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

WIZYTA W SZPITALU ONKOLOGICZNYM NA URSYNOWIE

WIZYTA W SZPITALU ONKOLOGICZNYM NA URSYNOWIE

29-08-2021
 


 WIZYTA  O  SZPITALU  ONKOLOGICZNYM  NA  URSYNOWIE - badanie tomografem komputerowym.  

Nic z tego nie rozumiem. Jak wiecie mam raka płuc. Ta choroba wiąże się z okresowym badanie tomografem komputerowym. Ostatnie miałem wyznaczone na dziś to jest 26 08 2021 na godzinę 18.

 

Miało być to wykonane z kontrastem co się wiąże z wykonaniem badań krwi. Niestety pani doktór pomyliła datę na zleceniu badań krwi ( godzina badania nie była wyznaczoną ).

 

Jednak nie w tym jest problem. Gdy zjawiłem się o 17 minut 20 w rejestracji poinformowano mnie, że badań krwi już nikt mi nie zrobi, bo laboratorium jest nieczynne. Dodano że powinienem przyjść 4 godziny wcześniej, bo tyle będę oczekiwał na wynik.

 

Nie pierwszy raz korzystam z tej usługi zatem orientuję się, że po pobraniu na wynik oczekuje się miej więcej godzinę.

 

Wyznaczono tomograf nr 3. Poinformowałem Panią tam pracującą o problemem z krwią. Powiedziała, że jeżeli lekarz się zgodzi na to to mogę mieć badanie bez kontrastu. Dodała pytanie dlaczego jestem tak późno. W tym momencie była już za 20 minut 18. Odpowiedziałem że mam napisaną godzinę 18, zatem i tak jestem przed czasem. Pielęgniarka powiedziała że powinienem być co najmniej godzinę przed. NIE SKOMENTOWAŁEM TEGO.

 

W TYM MIEJSCU UŚWIADOMIĘ PRACOWNIKOM TEJ PLACÓWKI, KTÓRZY ZAPEWNE SIĘ NIE ORIENTUJĄ ( dowodzą tego wspomniane słowa pielęgniarki ) ŻE GODZINA 18 TO NIE 17.

 

Ja byłem sporo przed osiemnastą. Problem zapewne był w tym, że kończyły się godziny ich pracy. Ustalony grafik godzin określa do której godziny danego dnia konkretny pracownik ma być w pracy.

 

Co do kontrastu to nawet ucieszyłem się że go nie dostanę. Gdy w cyklu chciano mi podać ostatnią chemię ( 4 z czterech ), okazało się że nerki zaczęły mi nawalać i przełożono  zabieg o tydzień.

 

Musisz czytelniku wiedzieć, że i Kontrast źle wpływa na nerki. Kilka miesięcy temu pochowałem brata, który miał problemy z nerkami O CZYM LEKARZE DOSKONALE WIEDZIELI. GDY DOSTAŁ ZAWAŁU I TRAFIŁ DO SZPITALA LEKARZE WIEDZĄC O JEGO NERKACH WYKONALI MU TOMOGRAFIĘ SERCA Z KONTRASTEM W WYNIKU CZEGO BRAT 2 TYGODNIE PÓŹNIEJ ZMARŁ NA NERKI, POWTARZAM NA NERKI.

 

Wracam do mnie.

Co się teraz stało. Położyłem się na leżance tomografu. Uruchomiono urządzenie i …..

NO WŁAŚNIE I Usłyszałem głos abym nabrał powietrza i nie oddychał. Tak też uczyniłem i natychmiast znowu to samo i ponownie zatrzymałem powietrze. Gdy je wypuściłem weszła osoba obsługująca aparaturę i powiedziała - to wszystko.

 

Zamurowało mnie - BADANIE TRWAŁO NIE CAŁĄ MINUTĘ, TO NIE ŻART.

Gdy zaistniał problem pandemii zaczęły powstawać wśród ludzi kwestie sporne.

 

Pomny smutnego doświadczenia, ot tak dla samego siebie od tamtego czasu zawsze włączałem nagrywanie dźwięku i wizji.

 

Nigdy powtarzam nigdy tego potem nie publikowałem. Chodziło o to abym mógł przeanalizować sporne kwestie. Tym razem postąpiłem identycznie. Zatem to co napisałem o czasie trwania „badania” jest prawdą na co mam dowody.

PYTAM O CO CHODZI ? DLACZEGO TAK MNIE POTRAKTOWANO ?

Nie odpuszczę i problem rozdmucham a jak napisałem mam DOWODY.

Może jednak to ja nie mam racji i 30 – 40 sekund wystarcza na badanie tomografem komputerowym. Być może przyczyną jest to że poinformowałem pracowników o swojej stronie internetowej tvp11.pl Nie którzy nie lubią telewizji Polskiej, co doskonale potrafię zrozumieć. Pan Kurski zrobił z niej ….. . Teraz są skutki tamtych jego decyzji. Wyślij mi czytelniku meila gdzie jest prawda, czy takie badanie może trwać aż tak krótko, czy raczej jest to problem z nazwą tvp ?

CZYTELNIKU TO JEST STRONA INTERNETOWA KTORA NAZYWA SIĘ tvp11.pl A NIE JEST TO TELEWIZJA POLSKA. 

 TO JEST TVP JAK TELEWIZJA A NIE TELEWIZJA. TAK JAK LITERA E TO JAK ELŻBIETA, A NIE E TO ELŻBIETA.RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI