TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

co się dzieje

co się dzieje

02-09-2021

Co się dzieje do cholery. To wciąż jest, wciąż się nami bawią, bawią psychikami na odległość – zdalnie. Ta nano materia jest wprowadzona w ruch, a to przeszkadza, zwłaszcza gdy się położysz. To tak jakbyś żył w ciekłym krysztale monitora LCD. Co zrobić, ale tak to w istocie działa. 

Przepraszam nie sam ruch przeszkadza, a jej istnienie. Została ona w sztuczny sposób wytworzoną. Ruch powoduje, że ograniczone jest gubienie pamięci, ale jednocześnie łatwiej jest „wprogramować” delikwenta. Wykorzystywane są komputery i czuje się jakby przerywane ( dość duża częstotliwość ) oddziaływania nano materii na ciało gdy znajdujesz się w niej. Porównać to można by do piksela, to nie oddziałuje liniowa a punktowo – jest nie ma i tak na zmianę.

Dlaczego nikt z tym nie robi porządku ? Kto w istocie ma interes aby o tym tak naprawdę była cisza ? Tylko rzadko, ot tak od niechcenia czasami o tym przekazują odrobinę informacji. Jak wielokrotnie wspomniałem jest taki termin psychiatryczny, który nazywa się PROJEKCJA, a polega on na tym aby WPROGRAMOWAĆ w umysł delikwenta swoje pragnienia i odczucia. Obecnie czyni się to zdalnie, bezprzewodowo i to na gigantyczną skalę. Ot taki ROK 84 ORVELA. Czyżby oto w istocie chodziło ? Dlatego się milczy ? Próbują zrobić z nas NOWOLUDZI. To się naprawdę źle skończy !!!!! 

Chcesz odpłacić tym którzy są z tobą zsynchronizowani i bawią się powodując np. szczypanie stopy ? Wiedz że to działa w obie strony. Ci co są zsynchronizowani mogą w określonych sytuacjach ODCZUĆ twoje stany.


Aby tak się stało, to np. drap się w jakąś część ciała w taki sposób abyś to mocno odczuwał, jednocześnie myśl wyłącznie o tym, że czujesz to drapanie. Chodzi o tak zwaną podzielność uwagi w tym momencie nie jest ona wskazaną. Np. coś piszesz i jak cie zaswędzi ciało, to niejako odruchowo, bez odłączania się od podstawowej czynności podrapiesz się. W takiej sytuacji „zsynchronizowany oprawca” nie odczuje tego. Jednak gdy zaangażujesz w to płat czołowy mózgu to już może to odczuć.


Gdy jednak będzie ich współpracować ze sobą trochę więcej, to gdy tak uczynisz zaczną „przerzucać” ciebie między sobą. Po prostu jeden się rozsynchronizuje a wyłapie cię i zsynchronizuje następny i tak dalej. Problem w tym że ty będziesz miał na karku każdego z nich a oni tylko chwilowo ( pojedynczo każdy z nich chwilowo, ale ty masz ich non stop ).


Tak to w istocie działa o czym wiedzą oni doskonale i wykorzystują tą wiedzę do „telepatycznych” zabaw. 

 


Tak się na ciebie oddziałuje, jest to denerwujące ciebie wykładanie, zabawy twoją osobą i nie rozumiesz dlaczego tak czynią, o co im chodzi, a przy okazji takich zabaw ukrywając w ten sposób przekazy podprogowe, wykorzystując ową technikę zdalnej, bezprzewodowej ingerencji ( „telepatii” w cudzysłowie ) działają na podświadomość ( o czym jak wspomniałem już nie wiesz, bo działa to poza twoją świadomością ) wprogramowując twoją psychikę – TO WŁAŚNIE NAZYWA SIĘ PROJEKCJĄ.

 

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI