TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

WZROST ODDZIAŁYWAŃ

Zdarz się, że ludzie zaczynają widzieć obrazy, specyficzne obrazy, np. własnych myśli. Przykładowo czytając książkę wyobraźnia powoduje zaistnienie w mózgu obrazów świadomienie dla nas niewidocznych  , jednak one są emitowane w postaci fal mózgowych a owe – „SPOLARYZOWANE NANO” odbiera je i owe obrazy są na tym nano jak na ekranie wyświetlane. W tym nie ma nic nadzwyczajnego. Jest to efektem działamia tego "dziwnego" zjawiska, ktore jest powodem istnienia strony - tvp11.pl       Tak to działa, tu nie ma żadnego cudu.

 

Docierają do mnie również informacje, iż widoczne są błyski i jest słyszalny wysoko częstotliwościowy szum ( wysoko jak na słyszalny dźwięk ).

 

Abyście mogli zrozumieć państwo podstawy należą się wam małe wyjaśnienia. Resztę znajdziecie na subdomenie telepatia.tvp11.pl W tym przypadku słowo „telepatia należy ujmować w cudzysłów, bo zjawisko jest czysto fizyczne w pełni wytłumaczalne.

 

OTO PODSTAWA, KTÓRA POWINNA SPOWODOWAĆ ŻE ZACZNIECIE ROZUMIEĆ PROBLEM I BĘDZIECIE ŚWIADOMI, ŻE NIE ZWARIOWALIŚCIE I ŻE TO NIE JEST RÓWNIEŻ ŻADEN CUD, LUB DZIAŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO.

 

Ładunek elektrostatyczny gromadzi się na powierzchni, czyli czym mniejsze drobiny ty,m korzystniejszy stosunek energii do masy.

 

Elementy nano są spolaryzowane jednoimiennie, to znaczy że ładunki się odpychają.

 

Gdy jest ich dużo to tworzą coś w rodzaju energetycznego ekranu w którym grzęzną i są dekodowane fale mózgowe.

 

Fale mózgowe tak właśnie są skonfigurowane, iż taki ekran z jednoimiennie spolaryzowanych nano w dużej ilości jest dla nich również dekoderem i czasami można zobaczyć na tym obrazy.

 

Dzieje się tak gdy nano NIE JEST WPROWADZANE W RUCH falami radiowymi z anten celowo w tym celu wykorzystywanych.

 

Tak działa również fatamorgana. to zjawisko jest faktem. poniżej linki do subdomeny telepatia.tvp11.pl i artykułu gdzie jest przedruk z młodego technika ( 1959 rok ) opisu do wykonania we własnym zakresie urządzenia do jej wytwarzania. Tytuł – dwa zjawiska

 

W dalszej części, to następny link do artykułu „TELEPATIA” I TELEPATIA. Tam jest opis jak można wywoływać dźwięk i obrazy i to jakie obrazy. to spotkało mnie a świadkami było więcej ludzi niż tylko ja.RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI