TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

NOWE POKOLENIE = WIRTUALNE POKOLENIE

Gdy był brak internetu i komputerów, bak telefonów komórkowych i smart fonów ludzie nudząc się spędzali czas na powietrzu, spotykając się ze sobą. To powodowało ….

      

Obecnie interakcje zostały już dość dawno spowolnione nową technologią. Teraz doszło do tego pod pretekstem pandemii zastopowanie nas w domach. Władni świata zapomnieli, że człowiek to nie wirtualny byt organizmu. Brak ruchu, to brak fizycznego rozwoju, a w parze z nim idzie rozwój intelektualny.


Źle „wróżę” na przyszłość. Choroby i fizyczne i psychiczne będące konsekwencją obecnego stanu rzeczy nasilą się. Tym bardziej tak się będzie dziać gdy hipokryzja będzie istnieć w takim wydaniu jak obecnie wpływając już bardzo bezpośrednio na nasze psychiki.

 

Chodzi o owo zjawisko zdalnych bezprzewodowych oddziaływań na psychikę człowieka. Tak chodzi o tą „telepatię” w cudzysłowie, która w odróżnieniu od klasyki rozumienia słowa telepatia jest oparta na działaniu czysto fizycznego, w pełni wytłumaczalnego zjawiska. Stąd cudzysłów przy tym słowie.


Hipokryzja, bo wiedzą o jego fizyczności, zatem o konieczności doświadczania skutków zjawiska jeżeli spełnione są określone warunki ( obecnie tak jest ). Jednak przypiszą ci z tego powodu chorobę psychiczną gdy odważysz się im bezpośrednio o tym opowiedzieć. Czynią tak dlatego, iż wykorzystywane to jest przez nich samych do zdalnych, bezprzewodowych oddziaływań na ludzkie ( nasze ) psychiki. W gruncie rzeczy do zrobienia z nas marionetek, biologicznych marionetek podatnych na wolę lalkarzy.


W psychiatrii nazywa się to projekcją- a jest to wprogramowanie w umysł „pacjenta” swoich pragnień i odczuć.


Czyni się to obecnie zdalnie, bezprzewodowo. „Uwięzienie” delikwenta w domu z powodu rzekomej pandemii ułatwia takie działania. Nie bądźmy naiwni nie chodzi o to, że obecna władza to wykorzystuje, ale o to że tak jest to poukładane, że każda kolejna jest podatna na takie działania.


W dalszej części treści tej strony widnieje informacja, że mam bezpośredni kontakt z lekarzem psychiatrom pracującym na stałe w Nowym Jorku, który wie o istnieniu zjawiska, doświadcza go. Jest również psychiatrą wojskowym.


Wielokrotnie rozmawialiśmy o sposobach działania zjawiska i uzyskiwałem potrzebne mi informacje. Gdy jednak powiedziałem że chciałbym aby poszedł ze mną do PZP I porozmawiał o tym z innym lekarzem którego znam, powiedział że on może doświadcza skutków zjawiska a nie że go na pewno doświadcza. Po prostu zaczął wycofywać się rakiem. Znowu czysta hipokryzja. Wkurzyłem się na niego bo to mój przyjaciel którego znam 40 lat.


NIE NIE BĘDZIE DOBRZE JAK HIPOKRYZJA FUNKCJONUJE NAWET WŚRÓD PRZYJACIÓŁ

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI