TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

Permanentna inwigilacja.

 

Współczesna technika mimo swoich dobrodziejstw niesie masę zagrożeń.

 

Teoretycznie monitoring ułatwia życie i zwiększa bezpieczeństwo. Podobnie z dronami które wykorzystuje obecnie policja. Problem w tym że już zaistniały mocno widoczne podziały na - MY LUDZIE - I ONI WŁADZA. Na razie wykorzystuje się to w drogówce jednak w perspektywie czasu …... . Tak czytelniku powoli zaczyna to być rok 84 Orwela.

 

Wykorzystywane to już zaczyna być do permanentnej inwigilacji - stajesz się marionetką z którą można będzie zrobić co się tylko chce. Tym bardziej, tym łatwiej można tobą sterować gdy się weźmie pod uwagę możliwość oddziaływań „telepatycznych”.

 

W tym układzie gdy staniesz się niewygodny dla władzy można na ciebie zdalnie, bezprzewodowo oddziałać, „telepatycznie”. Nastawiając twój umysł na stan irracjonalny. Teraz sprowokują sytuację w której tak zareagujesz ( bo na taki stan jesteś zdalnie, bezprzewodowo nastawiony ) i mając do dyspozycji inne techniki inwigilacji, czyli wspomniane drony i monitoring nagrają twoje celowo sprowokowane zachowanie i pokażą to publicznie. Mają cię z głowy i opinia publiczna bezie wprowadzona w błąd w jakże „genialny” sposób.

 

 

Będąc świadomym obecnego stanu rzeczy i przewidując ( na podstawie tego co się obecnie dzieje ) następne kroki, następne elementy układanki będę tworzył sposoby zabezpieczeń przed tym wszystkim. Chodzi o oślepienie kamer dronów i tych monitoringowych. Musi być to zrobione w sposób legalny aby nic ci nie mogli zrobić. Wykorzystywana będzie podczerwień i inne rodzaje promieniowania.

 

Można skorzystać z diod nadawczych podczerwieni i od tego zacznę. Jednak w perspektywie czasu, gdy zorientują się w czym rzecz mogą stworzyć odpowiednie przepisy. Zatem trzeba skorzystać z natury jako takiej, z promieni słonecznych, z kwarcu, czyli piasku. On pod wpływem ciepła, jak również prądu elektrycznego drży. W elektronice stosuje się rezonatory kwarcowe. Kwarc umożliwia zaistnienie fatamorgany ( tekst w nawiasie jest linkiem do artykułu w którym jest skan z młodego technika z 1959 r. urządzenia do wytwarzania fatamorgany ).

 

Ponadto można wykorzystać zieleń jako taką. Musimy wiedzieć że światło słoneczne nie jest białe, bo takiej barwy światła nie ma. Jest to po prostu składowa kolorów CZERWONEGOZIELONEGO NIEBIESKIEGO. Rośliny pochłaniają każdy rodzaj promieniowania za wyjątkiem zielonego. To co widzimy jako zieleń trawy, zieleń liści to odseparowany od całej gamy kolor zielony którego roślina nie pochłonęła. Będę na bieżąco uzupełniał te informacje umieszczając jednocześnie schematy takich urządzeń. Zapraszam również do współpracy. Proponuję abyśmy zaczęli rozwiązywać tego typu problemy widząc co się dzieje. CDN. CDN. CDN.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI