TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

GŁOŚNO KRZYCZMY – psychiatria z hipokryzją be – GŁOŚNO KRZYCZMY.

GŁOŚNO KRZYCZMY – psychiatria z hipokryzją be – GŁOŚNO KRZYCZMY.

Pamiętamy komunizm ?

Zapewne, a i wiemy że było tam zło. Głośno krzyczeliśmy i co jakichś czas buntowaliśmy się. Finał pod tym względem mamy teraz wolność.

Tamta, post komunistyczna władza była czysto hipokrytyczna.

 

Zwróćmy uwagę na dwa skróty odnoszące się do prawdy i pamięci. Pamięci człowieka i narodu.

IPN = Instytut Pamięci narodowej.

IPiN = Instytut Psychiatrii i Neurologii.

 

Obie nazwy w gruncie rzeczy odnoszą się do naszych myśli.

W umyśle ( mózgu ) mamy zapisane to co nazywamy wolnością. Dołuje się naród i wpędza w depresję.

Obie nazwy odnoszą się do podstawowych wartości i praw człowieka.

Pomięć Narodowa, to podstawowa wartość ludzi żyjących w tym kraju.

 

Nadrzędną wartością jest również zdrowie psychiczne tego narodu.

 

Pamięć biologiczna, to zapis w naszych mózgach przekazów przodków, rodziny itd.

 

Jest zatem logiczna zbieżność między oboma skrótami IPN i IPIN.

 

Jak zniknie instytut pamięci narodowej, to mogłaby pozostać nam pamięć naszych umysłów. W nich jak wspomniałem mamy biologicznie zapisane przekazy naszych przodków. Zatem wyjątkowo mocno należałoby kłaść nacisk na czystość zawodową w IPIN

 

Tam powinna być moralna czystość. Na ludziach tam pracujących powinna spoczywać odpowiedzialność za ….. .

 

Niestety nie jest tak jak byśmy chcieli.

 

Pozbyliśmy się hipokrytycznej władzy komunistycznej, to niestety pozostał nam równie mocno hipokrytyczny Instytut Psychiatrii i Neurologi.

 

 

 

PRZERAŻA ALE HIPOKRYZJA W PSYCHIATRII TO WCIĄŻ NIEZAPRZECZALNY FAKT.

 

Prawda jest tam wypaczaną o 180 stopni. Naukowi oszuści właśnie na jej odwróceniu zrobili pseudo kariery naukowe. Chodzi o istnienie czysto fizycznego w pełni wytłumaczalnego zjawiska przypominającego w działaniu „telepatię”.

 

Doskonale można to porównać do astronomii i Kopernika.

 

On jeden głośno mówił, że ziemia obraca się wokół słońca a nie odwrotnie. Do takich wniosków doszedł na podstawie obserwacji i udowodnił to. Jednak święta inkwizycja takich ludzi nazywała heretykami i nierzadko paliła ich na stosie.

 

Obecnie identycznie jest w Psychiatrii. Gdy spełnione są warunki ( a obecnie są one spełnione ) to doświadczamy odczuć, które przypominają omamy. Ot taka „telepatia” w cudzysłowie.

Aby była ona możliwą jak wspomniałem trzeba spełnić warunki. Chodzi o spreparowanie eteru. Tak się dzieje obecnie. Jest on spreparowany i drobiny materii gromadzą ładunek elektrostatyczny. Można by powiedzieć że żyjemy w ciekłym krysztale monitora LCD.

 

Są dowody na to. Pojedynczo już tym bardziej gramotnym, mającym dowody ( prace z politechnik ) na fizyczność zjawiska nie odważa się na tej podstawie przypisać choroby psychicznej. Zatem podłączają to pod inne. Jak nie kijem go to pałką. Tym bardziej gramotnym nie, ale innym którzy nie znają naukowych publikacji, dodajmy publikacji o których wiedzą psychiatrzy już tak. Jest to w najczystszej postaci hipokryzja i obłuda.

 

W majestacie prawa korzystając z leków psychotropowych wywołają u ciebie stany chorobowe. Stanie się tak gdy nie mając w ręku dowodów w postaci publikacji opowiesz im o tym. Pamiętaj, że takich odczuć, takich „omamów” doświadczają oni sami, jednak oficjalnie zaprzeczają, że tak jest. Tak są to oszuści i tchórze. To jest ta „święta inkwizycja 21 wiwku.

 

 

To jest powodem dla którego musimy głośno krzyczeć aby obłudę i hipokryzję wyeliminować z tego zawodu, a co za tym idzie pozbyć się naukowych oszustów. Muszą oni raz na zawsze zniknąć w niesławie.

 

Trzeba ten zawód postawić na nogach, aby był oparty na rzetelnej prawdzie, na prawach fizyki, a nie na fikcji i obłudzie pseudo autorytetów, którzy na niej zrobili kariery „naukowe”.

 

Rozmawiając z jednym ( moim znajomym ) z nich posprzeczałem się punktując mu obłudę i celowo błędną klasyfikację chorób.

Sam kiedyś przyznał mi się do odczuwania skutków zjawiska „telepatii”. Doskonale wie jak ono działa, ale jak wynika z powyższego tekstu jest obłudny, jest hipokrytą dla którego własne ja, własne bezpieczeństwo również finansowe jest znacznie ważniejsze niż prawda.

 

Byś zrozumiał tego sens, to dowiedz się, że gdy za przykład podałem Kopernika odpowiedział iż Kopernik pisał, ale podporządkowywał się swoim podwładnym, bo inaczej byłby spalony na stosie.

 

Ten mój znajomy, to jest właśnie jeden z tych władnych „świętej” inkwizycji. Tak moi drodzy on kazałby spalić Kopernika na stosie.

 

Argumentowałem mu, że gdyby nie moje nagrania rzekomych badań, które udowadniały fałsz w zapisie „chorobowym” byłbym ubezwłasnowolniony. Mam również dowody na fałszerstwo już na duża skalę i to przed sądem. W sądzie były dokumenty z PZP przy ul. Chełmskiej w Warszawie gdzie miałem mieć stwierdzoną schizofrenię paranoidalną.

 

Po wygranej przeze mnie sprawie sądowej dokumenty te z PZP zniknęły ( z sądu również ), a w ich miejsce pojawiły się inne z tymi samymi datami, jednak o zupełnie innej treści. Śladu po rzekomej schizofrenii nie było. Dowcip polega na tym, że ja mam kopię tych poprzednich. Mam zatem dowód na fałszowanie dokumentacji medycznej.

 

Myślicie że zrobiło to wrażenie na moim znajomym, że poczuł się trochę nieswojo, trochę zakłopotany że w gruncie rzeczy bierze udział w grze hipokryzji i obłudy, że w gruncie rzeczy krzywdzi ludzi ?

 

Nie, absolutnie nie, poczuł się raczej obrażony. Tak, to on się poczuł obrażony.

 

Powiedział że hipokryzja istnieje wszędzie. Odpowiedziałem że co mnie to obchodzi. Nie ma dla mnie znaczenia, że ona jest, a ważne jest dla mnie, że ja i mi podobni ( mam nadzieję uczciwi ludzie ) muszą z tym walczyć. Pisząc mi podobnych miałem na myśli i jego. Sądząc że jest on z tej lepszej pułki. Po jasnej stronie mocy. JAKŻE SIĘ POMYLIŁEM. W tym momencie podałem za przykład Kopernika i już wiecie co i jak wyglądało dalej.

 

Przez ludzi jemu podobnym, jego pokroju miało miejsce fałszowanie dokumentacji medycznej. Dzięki ludziom jemu podobnym miałem w sądzie sprawę w której w majestacie prawa FAŁSZUJĄC DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ próbowano mnie ubezwłasnowolnić.

Poniżej masz czytelniku linki do artykułów gdzie są dowody na fałszerstwa.


POST KOMUNISTYCZNY  BIEGŁY  Z  ZAKRESU  PSYCHIATRII  - KRYSTYNA  TARCZYŃSKA.


FAŁSZOWANIE  DOKUMENTACJI  MEDYCZNEJ.


CO  O TYM  MYŚLĘ ?

On chciał by się skończył komunizm, ale patrząc to co on teraz robi, jak myśli i działa to powiem że za niego walczyli ludzi.

 

Dzięki nim nie ma już komunizmu, a on ( tchórz ) w majestacie prawa, w gruncie rzeczy na życzenie spadkobierców post komuny niszczy tych ludzi ( wartościowych ludzi ). Tych którzy za niego walczyli. WYNISZCZA ICH PSYCHOTROPAMI. Przypisuje choroby psychiczne na podstawie tego co sam również odczuwa. HIPOKRYTA NA PEWNO, A CZY I OSZUST ?

Niech sam da odpowiedź na to pytanie.

 

Jakże przypomina to czasy powojenne. Walczyli o wolność, to potem ich wsadzano, a i mordowano w kaźniach komunistycznych. Dziś jest lepiej, dziś wykańcza się ich tylko psychicznie i przypisuje choroby psychiczne, dodajmy choroby które samemu się u nich wywołuje.

 

Dziś ich się już nie morduje NAJWYŻEJ DOPROWADZI SIĘ ICH TYLKO DO MYŚLI SAMOBÓJCZYCH.

 

ON BIERZE W TYM WSZYSTKICH UDZIAŁ. JAK BIERZE ?

Obrzydliwie kłamiąc w sprawach tego czysto fizycznego zjawiska.

 

Jemu jest dobrze, to co go obchodzą inni, inni którzy naprawdę chcieli wolności. Ci którzy wiedzą czym w istocie jest wolność, że to prawda jest wolnością, a nie pieniądze i zaszczyty.

 

ON I JEMU PODOBNI UMRĄ W NIESŁAWIE, A KOPERNIK I INNI SPADKOBIERCY GENIUSZU PAMIĘTANI BĘDĄ NA WIEKI.

 

NA ICH PAMIĄTKĘ SĄ PUBLIKACJE TAKIE JAK - O OBROTACH SFER NIEBIESKICH, JAK TEORIE WZGLĘDNOŚCI ( OGÓLNA I SZCZEGÓLNA ) EINSTEINA.

 

ON ŻYJE TYLKO CHWILĄ ONI PRZEZ WIEKI.

tylko on jak się zastanowi ma na sumieniu zdrowie a być może i życie innych.

 

ONI ŻYCIE INNYCH UCZYNILI BARDZIEJ ŚWIATŁYM. Dzięki nim nie musi się obawiać że spali się go na stosie.

ALE ON ZA TO „PALI” INNYCH.

 

Nie i jeszcze raz nie. NIE BĘDĘ CICHO, NIE BĘDĘ KRAKAŁ JAK ON, BO JAK WEJDZIESZ MIĘDZY WRONY MUSISZ KRAKAĆ JAK I ONE.

 

ON KRACZE I KŁAMIE.

ON WIE ŻE JA MÓWIĘ PRAWDĘ ALE NIE ZNOSI GDY MU O TYM MÓWIĘ.

 

Zamiast się zmienić i walczyć o prawdę, choćby z całym światem woli być z oszustami, z katami tego świata.

 

Jestem pewnym, że zamiast teraz się zmieniać na lepsze przypisałby mi chorobę ( a przynajmniej próbował ) na podstawie, której można by mnie trwale ubezwłasnowolnić, gdybym mu z powodu jego hipokryzji zagroził prawnie. BA MYŚLĘ IŻ WYWOŁAŁBY U MNIE STANY CHOROBOWE DOSTĘPNYMI SOBIE SPOSOBAMI.

 

TEN TEKST JEST APELACJĄ DO JEGO SUMIENIA, DO JEGO HONORU. DO JEGO I INNYCH KTÓRZY WYKONUJĄ TEN ZAWÓD A CZYNIĄ PODOBNIE.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI