TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów


 

PALACZOM KU PRZESTRODZE

TELEPATIA

FANTOM

MASA I GRAWITACJA

ANTYMATERIA

Spójrzmy na dodawanie energii atomowi w wyniku, której nabiera on prędkości względem otoczenia.

 

W WYNIKU ROZPĘDZANIA SIĘ ATOMU SPOWALNIAJĄ JEGO ORBITONY.

DNA WZÓRTEORIA NIEDOPUNKTU


 
   
 

MOJE ZDROWIE - RAK - GUZ SIĘ POWIĘKSZYŁ

BRUDNOPIS

ATOM DO TEORI NIEDOPUNKTU 

OPĘTANIE – EGZORCYZMY

 

O MNIE – PO PROSTU JA 

   

 

TECHNICZNA EWOLUCJA RÓWNOLEGŁA

 

PREZYDENT USA

 

U PANA BOCA ZA PIECEM

 

PROJEKCJA PSYCHIATRYCZNIE

 

WIDZIEĆ WNĘTRZE CIAŁA

 

JAN ŻABIŃSKI – EWOLUCJA ZOO

 

 

STAROŻYTNI KOSMICI


 

EKO PRĄD

 

PODGRZEWANIE HOT DOGA

 

ALKOHOL Z LIŚCI KLONU

 

NATURALNY BURSZTYN UZYSKANY W SZTUCZNY SPOSÓB

 

 

CUD”


 

SKĄD SIĘ BIERZE POPYT NA MIESZKANIA – KOVID – MŁODZI BŁAGAM OSTROŻNIE

 

KOVIDOWA BAŃKA SPEKULACYJNA

 

KORONA TEORIA SPISKOWA

 

KORONA PO RAZ KOLEJNY

 

DEPRESJA UBOCZNY SKUTEK KOVIDA

 

TO JUŻ NIE TEORIA SPISKOWA – TO FAKTYCZNY SPISEK

 

ROZRUCH W EUROPIE Z POWODU KOVIDA

 

KOVID – CZYLI ZABAWA W NIESKOŃCZONOŚĆ

 

JESZCZE JEDNA Z PRAWD O KOVIDZIE

 

 

TELEPATYCZNIE W DEPRESJĘ – KTO NAS W NIĄ WPĘDZA ?

 

NIEBEZPIECZEŃSTWA KTÓRE WIDZĘ

 

 

DUDA I SUTKOWSKI

 

SYLWESTER KURSKIEGO

 

SUTKOWSKI KLAKIEREM WŁADZY

 

 

KORONA – RAK – POHP -

 

REGENERACJA PŁUC PO POHP – CZY TO MOŻLIWE ?

 

 

OWCE BEZ PASTERZA 1 – WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA

 

OWCE BEZ PASTERZA 2 – WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA

 

WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA – DOKTOR SOLFERIUS

 

BIBLIA SENS SŁÓW

 

BIBLIA SENS SŁÓW – TESTAMENT

 

OWCE BEZ PASTERZA

 

PASTOR LESZEK

 

CZY BÓG ISTNIEJE ?

 

 

W CO NAPRAWDĘ GRA ŚWIAT

 

NIEMCY CHCĄ ZREZYGNOWAĆ Z BOMBY JĄDROWEJ NA SWOIM TERYTORIUM

 

WSTĄP DO WOJSKA POLSKIEGO

 

RODEM Z PRL-u – WYKORZYSTYWANIE NASZEJ LUDZKIEJ NAIWNOŚCI

 

DOSTĘP DO GRANICY BĘDĄ MIELI W PRAKTYCE TYLKO DZIENNIKARZE TVP

 

MAZOWIECKI PRZED KAMERAMI - ( w podtekście „telepatia” )

 

RZĄDZĄCY

 

 

SŁUŻBY SPECJALNE – czy posługują się tym zjawiskiem

 

 

W CO GRAJĄ NIEMCY ?

 

PRAWDZIWE PRZYCZYNY SYTUACJI NA BIAŁORUSI

 

CZY GROZI NAM WYJŚCIE Z UNII EUROPEJSKIEJ ?

 

 

PRZYPOMNIENIE – TROCHĘ HISTORII – KUKLIŃSKI – o mnie także

 


PANIKA ENERGETYCZNA

 

CO TO JEST GENIUSZ

 

GENIUSZ KONTAKTUJE SIĘ Z OBCYMI

JESZCZE JEDNA Z PRAWD O KOVIDZIE

W obiegu funkcjonuje kilka „prawd” o teoriach spiskowych związanych z KOVIDEM. Jedna z nich to stwierdzenie, że ona ( szczepionka ) zmienia kod DNA. Mając szczątkowe informacje, dodając do nich następne, uzyskane od medyków tworzy się nam pewien obraz całości – NIE ZAWSZE PRAWDZIWY.

 

W każdej plotce jest trochę prawdy, co mam w tym przypadku na myśli ?

Podstawowym elementem obecnych, powtarzam obecnych szczepionek jest kwas RNA. A on jest podstawowym budulcem kwasu DNA.

 

TERAZ UMIESZCZĘ PRZEDRUKI Z TEORII NA TEMAT OCIEPLENIA KLIMATU. Jej tytuł to EFEKT CIEPLARNIANY A EPOKA LODOWCOWA.

 

Są tam opisy doświadczeń jak z gazów cieplarnianych powstał kwas RNA. A jest on jak to tam nazwałem pokarmem natury. Kolejną informacją tam zawartą jest to, jak w Amazonii przy użyciu opadów atmosferycznych w, których znajduje się powstały w naturalny sposób kwas RNA natura wykorzystując go tworzy nowe ( genetycznie nowe ) gatunki.

 

Organizm rodząc się jest dostosowany do realności dnia. To znaczy, że parametry otoczenia ( tlenu, wilgotności, i inne ) są takie jakich on potrzebuje. To zostało przekazane mu genetycznie.

 

Nasz genotyp wiedział jak się ukształtować zanim zaistnieliśmy aby jego cegiełki były zgodne z chwilowymi parametrami natury ( skąd wiedział, jak to uczynił ? Odp. We wspomnianej teorii ). Jednak z upływem czasu w otoczeniu następują zmiany. Siłą rzeczy już istniejące organizmy coraz bardziej odbiegają od otoczenia.

 

One i ono stają się coraz bardziej rozbieżne. Natura jest dynamiczna i ulega ciągłym, systematycznym zmianom. Organizm ma już DNA i co z tym wszystkim zrobić ?

 

Po czasie powiedzmy kilkudziesięciu lat jest tego tak dużo, że trzeba by przeprowadzić „remont generalny” organizmu MODYFIKUJĄC GO do obecnego stanu natury. Kwas RNA jest wstanie do pewnego stopnia tak zadziałać.

 

Jednak podając mu jednorazowo zbyt dużo RNA mogą powstać problemy. Tyle wprowadzenia czego się również spodziewać w teorii, której fragmenty tu umieszczę. Cała jest pod tym oto linkiem ( jeszcze jest nie dokończoną ).

 

Jak widać w każdej plotce jest trochę prawdy. Zatem twierdzenie że szczepionka na KOVIDA może zmienić DNA nie jest pozbawione realności.

 

W tym miejscu pokaż sceptykom, którzy twierdzą, że taki tok myśli to bajka nie oparta na rzeczywistości, na prawach fizyki, na medycynie ( a tylko na pseudo naukowych teoriach ), że człowiek chorujący na raka gdy dostanie CHEMIĘ to nie tylko, że zaczną wypadać mu włosy, ale MOGĄ ZMIENIĆ KOLOR.

 

To wyraźnie dowodzi że taka chemia może lekko ZMIENIĆ GENOTYP. Temu nikt nie zaprzeczy.

 

ZATEM NIE NALEŻY SIĘ DZIWIĆ, IŻ LUDZIE PODEJRZEWAJĄ TEORIĘ SPISKOWĄ MOŻNYCH TEGO ŚWIATA.

 

Nawet i to nie spowodowało by takiego problemu gdyby nie jeszcze innych kilka „drobiazgów”

 

1 zmieniono kilka lat temu definicję pandemii – dlaczego ?

 

2 mimo że na inne choroby choruje znacznie więcej ludzi niż na kovida to jednak one nie są sklasyfikowane jako pandemia a tylko on – dlaczego ?

 

3 Nagle w naszym kraju stał się cud i zniknęła prawie grypa ( kilkaset zachorowań )

 

Odpowiedź na te trzy pytania będą na końcu tego wpisu.

 

Tym bardziej będziemy mieć problemy z KOVIDEM jeżeli uświadamiać nas w „rzeczywistości” będą tacy hipokryci jak SUTKOWSKI.

Teraz fragmenty ze wspomnianej teorii.

 

Gdy się rodzimy, to nasz organizm prawie idealnie dostosowany jest do realności dnia.

 

Chodzi o parametry otoczenia w jakich żyjemy. Do naszych rodziców docierają informacje o parametrach otoczenia – ILOŚĆ TLENU – TEMPERATURA – ŚWIATŁO – I INNE. Te informacje zostają zapisane w pamięci, trochę dziwnej pamięci, bo chodzi o obudowę DNA.

 

Nasz genotyp ma uwzględnione te dane. W chwili narodzin nasze DNA dostosowane jest do obecnego stanu otoczenia, a one nie uległo jeszcze dużym zmianom. Tak się dzieje z każdym żywym organizmem.

 

Tak jak na rys poniżej można przedstawić zakres naszej możliwości korzystania z jednego z parametrów otoczenia. W tym zakresie możemy istnieć.

 

Przekraczając ten odcinek w którąkolwiek ze stron umieramy. Ideałem jest środek. Gdy się rodzimy, to ilość substancji dokładnie wyznacza środek odcinka i to jest dla nas ideałem.

 

SKĄD WZIĄŁ SIĘ OWY ŚRODEK ?

Jak wspomniałem naszym rodzicom zostało to zapisane. Jednak nasz odcinek nie mógł być dowolnie zmodyfikowany parametrami otoczenia. Musiał uwzględniając także przedziały rodziców. Tylko nie znacznie może on odbiegać od ich wzorca.

 

CZYLI RODZICE PLUS PARAMETRY OTOCZENIA I ŚRODEK Z TEGO. To jest jen nasz zakres korzystania z jednego z elementów natury.

RYS

PRZEDZIAŁ

Link do atr. ZAPIS PAMIĘCI NASZYCH PRZODKÓW NA OBUDOWIE DNA - kliknij

 

Gdy RNA w wystarczającej ilości dostanie się do organizmu, to razem z innymi niezbędnymi elementami aby zapoczątkować proces przerobu RNA przetwarza go ( RNA ) na nowe DNA, które uwzględnia DNA właściciela i zmiany otoczenia od chwili gdy powstał uw organizm, do chwili dostarczenia mu budulca ( RNA ), który natychmiast zostaje przetworzony na nowe DNA.

Tyle o JA organizmu.


Wracam do zmian DNA w potomstwie.


Powyższe zdania z czasowym „pominięciem” zmian swojego JA informują, że organizm zapisał zmiany w otoczeniu od chwili swojego zaistnienia do chwili gdy spłodziliśmy potomstwo.


Skoro zapisał, to przekazuje je potomstwu w taki sposób, aby były one najbliższe ideału, czyli środka przedziału egzystencji.


Problem w tym, iż zmiany są tak radykalnie duże, że bardzo mocno odstają od środka egzystencji rodziców i jest to zapisane w ich ( rodziców ) DNA.


Jak wspomniałem środek potomstwa to średnia otoczenia i DNA.


Zatem potomstwo wolniej dostosowałoby się do zmian otoczenia, zmian w naturze. Ewoluowałoby wolniej niż ona, niż sama natura. Co w konsekwencji spowodowałoby wyeliminowanie całego gatunku.


W tym momencie jest nam przydatną informacja o korzystaniu z RNA samych rodziców aby dostosować swoje JA do realności dnia. Ich DNA od chwili ich zaistnienia mocno już odstaje od otoczenia, a mimo to nie ulegają oni eliminacji jakby mogło się wydawać, że powinno się tak stać.


Ich DNA podstawowe pozostało bez zmian, ale w wyniku systematycznego dostarczania RNA z elementami, które powodują jego adaptację ( w cudzysłowie) „ewoluuje” ono na bieżąco.


Samo DNA jako takie nie zostaje mocno zmieniane, ale RNA wpływa na, nazwijmy to wtórne DNA.


Wpływa na elementy DNA, które ulegają zawsze zmianom. Tam jest zapisana zmieniona informacja. Zmieniona przez dostarczenie RNA jako budulca, który umożliwia takie zmiany. Siłą rzeczy organizm bardzo poprawnie egzystuje i to mimo, iż czysto teoretycznie mocno odstaje od wzorca otoczenia.

( Wprawdzie jego DNA odstaje od otoczenia, ale „wtórne” z powodu RNA w wystarczającej ilości powoduje, że on nie ma problemu z adaptacją do realności dnia )


Silą rzeczy to jest wykorzystane aby uśrednić zakres egzystencji potomstwa. W tym przypadku może już zaistnieć sytuacja, że potomstwo będzie miało pełen zakres mocno poza obszarem możliwości istnienia rodziców.


Oni istnieli dzięki korzystaniu z, nazwijmy to ukrytego, "drugiego" ich DNA. Możliwym to było przez systematyczne dostarczanie RNA.


Abyś to lepiej zrozumiał, zrozumiał że może mieć to wpływ, uwzględnij leczenie chemią choroby nowotworowej. W wyniku czego delikwent może zmienić kolor włosów. Co oznacza że chemia zmieniła jakiś element DNA ( zapewne ten ukryty, bo podstawowy o kolorze włosów nie został ruszonym ).


Uwzględniając, że parametrów otoczenia będzie bardzo dużo i bardzo dużo w nim zmian w jednostce czasu, jak również i to, że jest możliwość bieżącego dostosowania się organizmów do nich w wyniku dostarczania im non stop małych dawek RNA może zaistnieć sytuacja, że potomstwo już w pierwszej, lub kilku liniach będzie miało inny genotyp, inne DNA. Klasyfikujące je jako nowy gatunek.Hipoteza ta jest logiczna, ale czy prawdziwa ?

ALE:

Na pewno RNA jest budulcem do DNA.

Na pewno RNA można nazwać pokarmem natury ( wpływa on na DNA ).

Na pewno puszcza Amazońska jest wytwornicą nowych gatunków, z nowym DNA.

Na pewno chemia wpływa na DNA co oznacza, że można w nie na bieżąco ingerować, że reaguje ono na bieżące zmiany.


ZATEM TA HIPOTEZA PORZĄDKUJE, LOGICZNIE WYJAŚNIA PROBLEM.

Opierając się na jej podstawach można pokusić się na próbę leczenia. Skomponowania terapii leczącej. Leczącej bez cudzysłowia, bo wprawdzie może to jeszcze nie leczyć, ale na pewno nie zaszkodzi. -------

 

przypomnijmy jeszcze raz nasze DNA

Jak wspomniałem nasze przedziały korzystania z elementów natury są w chwili narodzin idealne.

Jednak w czasie parametry otoczenia zmieniają się. Czym dłuższy czas naszego istnienia, to rozbieżności od wzorca są większe. Same rozbieżności, ale również i ilość parametrów. Siłą rzeczy jedno mnoży się przez drugie i zaczynamy bardzo odstawać od obecnych parametrów natury.

 

Jest w sumie tego tyle że gdybyśmy chcieli do powyższego dostosować nasz organizm to WYMAGAŁBY ON KAPITALNEGO REMONTU.

 

DOSŁOWNIE WSZYSTKO TRZEBA BY ZMIENIĆ ABY DOSTOSOWAĆ SIĘ DO REALNOŚCI DNIA.

 

Porównanie do REMONTU JEST DOBRYM PORÓWNANIEM.

 

Gdy psuje się w aucie jeden podzespół, to naprawiamy to na bieżąco. Jeżeli czynimy to systematycznie, to auto nie będzie wymagać tak szybko napraw kapitalnych – KAPITALNEGO REMONTU.

 

Nasz organizm sam się regeneruje jeżeli dostarczy mu się odpowiedniego budulca.

 

Gdybyśmy dostarczali mu codziennie małe ilości RNA to zapisane zmiany w otoczeniu natychmiast modyfikowałby nasze DNA, które zmieniałoby bardzo subtelnie ( prawie nie zauważalnie ) organa.

 

Jednak tylko w niektórych obszarach globu są warunki w których dostarczane jest na bieżąco RNA. Są to obszary tak zwane eko, czyli np. AMAZONIA.( Tam organizmy korzystają z budulca - RNA - i mimo iż ich DNA już mocno odstaje od otoczenia to mimo to funkcjonują one prawidłowo ).

 

Siłą rzeczy po czasie naszego życia ( tu gdzie jesteśmy ) powiedzmy 45 la,t gdy nie dostarczaliśmy mu budulca ( RNA ) jest zapisanych bardzo dużo rozbieżności między naszym organizmem, a bieżącymi parametrami natury.

Są one zapisane w naszych organizmach.

Powiedzmy że teraz, nagle dostarczamy dość dużą dawkę RNA. Taka dawka wystarczyłaby na wiele zmian organizmu – dostosowania go do obecnego stanu otoczenia.

Problem jednak w tym, że ilość zmian jest tak dużą że gdy wszystko nagle zaczyna się regenerować ( dostosowywać ) to jest to bardzo, bardzo nie bezpieczne.

Problemem jest również i taki iż powinny one następować w odpowiedniej kolejności.

Najpierw organ A, potem on wpływa na B i teraz dopiero samo B. To mniej więcej coś w tym stylu.

 

Jednak gdy potrzebnych zmian jest dużo i budulca także, to zaczyna się to nagle razem zmieniać - jednocześnie A i jednocześnie B ( będą błędy, ktore spowodują chorobę, a nawet śmierć ).

Gdy teraz A wpłynie na B, to będzie nie współistnieć z np. C - źle skonfigurowane.

 

Czyli małe dawki, to lekarstwo a duże to trucizna. Tak jak zresztą wszystko w życiu.

 

 

Powyższe dowodzi, że dostarczając organizmowi RNA będziemy powodować jego dużo szybszą, a czasami w ogóle możliwą regenerację.Z powyższego tekstu wynika że RNA jest koniecznym naturze do jej poprawnych zmian względem siebie ( do tego co nazywamy ewolucją ). Wynika z niego również że ten kwas może ( ale nie musi ) zmienić DNA. Zatem twierdzenie że szczepionka może na to wpłynąć nie jest pozbawione realności.Gro, lwia część szczepionki przeciwko korona to właśnie kwas RNA.

Koś rozważając ten tekst powie, że skoro tak to, to oznacza, że taka szczepionka jest wręcz konieczną dla człowieka, bo dostarcza mu tego co nazwałem odżywki natury, dostarcza mu RNA.W tym miejscu pod taki tok myśli podłączy i to co dzieje się w Amazonii.Tylko „drobiazg, tam, w Amazonii dostarczane są maleńkie dawki ( nieporównywalnie maleńkie w stosunku do zawartości szczepionek ) i dzieje się to codziennie. Powtarzam tam codziennie dostarczane są maleńkie dawki RNA.Można to porównać do spożywania 20 mililitrów wina o mocy 10% codziennie do jednorazowego wypicia litra spirytusu o mocy 95%.Jak wszystko alkohol może być trucizną lub lekarstwem. Co do szczepionki w tej kwestii nie wypowiadam się bo tak naprawdę nie wiem.Jednak faktem jest że:

1 Zmieniono kilka lat temu definicję pandemii – dlaczego ?

 

2 Mimo że na inne choroby choruje znacznie więcej ludzi niż na kovida, to jednak one nie są sklasyfikowane jako pandemia a tylko on – dlaczego ?

 

3 Nagle w naszym kraju stał się cud i zniknęła prawie grypa ( kilkaset zachorowań )

 

4 Faktem jest że w Amazonii dawki w opadach RNA są maleńkie. Nie da się tego porównać ze szczepionkami.

 

5 Faktem jest, że tam powstają bardzo szybko nowe gatunki zwierzą ( nowe DNA )

 

6 Faktem jest że chemia podawana na raka potrafi zmienić DNA ( np. kolor włosów ).

 

CDN – CDN – CDN.Na podstawie tego wszystkiego wysunąłem kilka hipotez jak wykorzystać naturę do leczenia wielu chorób które są uciążliwe i mało efektywne w leczeniu. Przede wszystkim chodzi o POHP.Sposób działania w założeniach jest taki że nawet jeżeli to nie pomoże to nie ma prawa w żaden sposób zaszkodzić. Poszukaj czytelniku na tej stronie informacji o tym. Naprawdę warto.

NA POCZĄTEK TEN OTO LINK - korona wirus, rak i POHP.

I TEN - REGENERACJA PŁUC - POHP -ROZEDMA - RAK.

CDN – CDN – CDN.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI