TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów


 

PALACZOM KU PRZESTRODZE

TELEPATIA

FANTOM

MASA I GRAWITACJA

ANTYMATERIA

Spójrzmy na dodawanie energii atomowi w wyniku, której nabiera on prędkości względem otoczenia.

 

W WYNIKU ROZPĘDZANIA SIĘ ATOMU SPOWALNIAJĄ JEGO ORBITONY.

DNA WZÓRTEORIA NIEDOPUNKTU


 
   
 

MOJE ZDROWIE - RAK - GUZ SIĘ POWIĘKSZYŁ

BRUDNOPIS

ATOM DO TEORI NIEDOPUNKTU 

OPĘTANIE – EGZORCYZMY

 

O MNIE – PO PROSTU JA 

   

 

TECHNICZNA EWOLUCJA RÓWNOLEGŁA

 

PREZYDENT USA

 

U PANA BOCA ZA PIECEM

 

PROJEKCJA PSYCHIATRYCZNIE

 

WIDZIEĆ WNĘTRZE CIAŁA

 

JAN ŻABIŃSKI – EWOLUCJA ZOO

 

 

STAROŻYTNI KOSMICI


 

EKO PRĄD

 

PODGRZEWANIE HOT DOGA

 

ALKOHOL Z LIŚCI KLONU

 

NATURALNY BURSZTYN UZYSKANY W SZTUCZNY SPOSÓB

 

 

CUD”


 

SKĄD SIĘ BIERZE POPYT NA MIESZKANIA – KOVID – MŁODZI BŁAGAM OSTROŻNIE

 

KOVIDOWA BAŃKA SPEKULACYJNA

 

KORONA TEORIA SPISKOWA

 

KORONA PO RAZ KOLEJNY

 

DEPRESJA UBOCZNY SKUTEK KOVIDA

 

TO JUŻ NIE TEORIA SPISKOWA – TO FAKTYCZNY SPISEK

 

ROZRUCH W EUROPIE Z POWODU KOVIDA

 

KOVID – CZYLI ZABAWA W NIESKOŃCZONOŚĆ

 

JESZCZE JEDNA Z PRAWD O KOVIDZIE

 

 

TELEPATYCZNIE W DEPRESJĘ – KTO NAS W NIĄ WPĘDZA ?

 

NIEBEZPIECZEŃSTWA KTÓRE WIDZĘ

 

 

DUDA I SUTKOWSKI

 

SYLWESTER KURSKIEGO

 

SUTKOWSKI KLAKIEREM WŁADZY

 

 

KORONA – RAK – POHP -

 

REGENERACJA PŁUC PO POHP – CZY TO MOŻLIWE ?

 

 

OWCE BEZ PASTERZA 1 – WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA

 

OWCE BEZ PASTERZA 2 – WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA

 

WSPÓLNOTA CHRZEŚCIJAŃSKA PUŁAWSKA – DOKTOR SOLFERIUS

 

BIBLIA SENS SŁÓW

 

BIBLIA SENS SŁÓW – TESTAMENT

 

OWCE BEZ PASTERZA

 

PASTOR LESZEK

 

CZY BÓG ISTNIEJE ?

 

 

W CO NAPRAWDĘ GRA ŚWIAT

 

NIEMCY CHCĄ ZREZYGNOWAĆ Z BOMBY JĄDROWEJ NA SWOIM TERYTORIUM

 

WSTĄP DO WOJSKA POLSKIEGO

 

RODEM Z PRL-u – WYKORZYSTYWANIE NASZEJ LUDZKIEJ NAIWNOŚCI

 

DOSTĘP DO GRANICY BĘDĄ MIELI W PRAKTYCE TYLKO DZIENNIKARZE TVP

 

MAZOWIECKI PRZED KAMERAMI - ( w podtekście „telepatia” )

 

RZĄDZĄCY

 

 

SŁUŻBY SPECJALNE – czy posługują się tym zjawiskiem

 

 

W CO GRAJĄ NIEMCY ?

 

PRAWDZIWE PRZYCZYNY SYTUACJI NA BIAŁORUSI

 

CZY GROZI NAM WYJŚCIE Z UNII EUROPEJSKIEJ ?

 

 

PRZYPOMNIENIE – TROCHĘ HISTORII – KUKLIŃSKI – o mnie także

 


PANIKA ENERGETYCZNA

 

CO TO JEST GENIUSZ

 

GENIUSZ KONTAKTUJE SIĘ Z OBCYMI

TECHNIKA CYFROWA KONTRA ANALOGOWA

WPROWADZENIE W PROBLEM - Technika cyfrowa – kontra analogowa a „telepatia” - kliknij.

Czytelniku chciałbym ci uświadomić, że obecnie stosowana technologia cyfrowa w wojsku jest już zastępowaną analogową. Tak czytelniku to jest pozorny powrót do „starego”. Pozorny bo militarnie jest to mocno rozwijane. Pamiętaj że natura to analog.


Zjawiska w niej działają i my ich doświadczamy, a ich jakość jest nie porównywalnie doskonalszą w stosunku do tej naszej ( obecnie cyfrowej ). Byś zrozumiał łatwość z niej korzystania i doskonałość jej jakości weź pod uwagę np. fatamorganę.


Przenoszone obrazy na gigantyczne odległości, to obrazy trójwymiarowe. Wręcz doskonałe w swojej jakości do tego stopnia, że człowiek nie potrafi odróżnić czy to obraz, czy rzeczywisty przedmiot. A jak owe obrazy są wytwarzane i przenoszone?


Do ich wywożenia i „transportu nie są potrzebne żadne skomplikowane urządzenia elektroniczne. Oto link do opisu wykonania prościutkiego urządzenia tego rodzaju. Jest to kopia artykułu z 1959 roku z Młodego Technika.

 

Na tej podstawie zrozumiesz, że tak naprawdę odłączamy się od analogów tego rodzaju a WYJĄTKOWO MOCNO „PROGRAMUJEMY” SIĘ W KIERUNKU CYFRY. Tam, w analogu jest prostota i związana z tym łatwość jej wytworzenia i doskonałość, którą władać będą inni, a dla ogółu ( dla nas ) skomplikowana, nie możliwa do wytworzenia w domowych warunkach elektronika. Wykonaj w domu np. procesor ( a jednak się da - ALE ANALOGOWY ).


W rozwinięciu twojej wyobraźni i zrozumieniu problemu powinien pomóc ci artykuł zatytułowany – KOMPUTER ZROBIONY U KOWALA. Do którego ten tytuł jest linkiem.


Niestety wygląda na to że takie działania są świadome i celowe. Doskonałość konstrukcji imitującej rozwiązania typu BÓG będą w rękach ludzi władnych. My w perspektywie czasu prawdopodobnie zaczniemy wierzyć w bajki ( co już się dzieje ), mając dostęp do niedoskonałych technologi cyfrowych i czysto elektronicznych których wytworzenie nie jest możliwe w domowych warunkach. Zawsze będziemy zależni OD NICH. W sumie jest to nic innego jak walka o władzę. Niestety czytelniku jesteśmy jak LUDZKIE MARIONETKI – pytanie kto jest lalkarzem.

 

Następnym jakże ciekawym i prostym w działaniu jest analogowe przetwarzanie - wytwarzanie obrazów w twoim mózgu. Co ciekawe i prawdopodobnie nie zdajesz sobie z tego sprawy ( bo tylko nieliczni o tym wiedzą ), że obrazy wytworzone ( zaistniałe ) w mózgu potrafią być wyświetlone na gałkach ocznych.

 

Dzieje się to w fazie snu REN lub gdy pozbawia się ciebie snu to po kilkudziesięciu godzinach również tak się dzieje. Nazywa się to omamami. Tak czytelniku, taki obraz, taki wytwór mózgu jest wyświetlany na gałkach ocznych jak na ekranie monitora. Omamy u ludzi również są wyświetlane na gałkach ocznych. Tu masz link do opisu artykuł zatytułowany jest – PODWÓJNY UKŁAD NEURONÓW.


Jak widzisz czytelniku ten tekst mocno łączy się z podstawowym problem z którego powodu powstała ta strona. Chodzi oczywiści o taką w cudzysłowie „telepatię”. Zjawisko jest obecnie mocno wykorzystywane, tak że większość z nas ma tego wszystkiego dosyć.Dlatego warto, przepraszam wydaje mi się, że koniecznym jest abyś poznał zasady jego działania. Zrozumiesz kto i dlaczego tak się nami bawi. Wszystko to w miarę swoich możliwości umieściłem na tej stronie.

 

Militarnie są to wpisy typu - JESTEŚMY W STANIE WOJNYBUDOWANIE MORALE WOJSKA – i wiele innych. Natomiast technicznie ( chodzi o zasady działanie pewnych zjawisk ) to np. - SŁYSZEĆ MYŚLI – cała subdomena – TELEPATIA.TVP11.PL.

 

Oczywiście są również wpisy zahaczające o medycynę z tym związaną. Musisz wiedzieć, że to zjawisko nie jest obojętne dla organizmu, zwłaszcza dla psychiki. Stąd trąbi się o wzroście depresji.

 

Rosjanie gdy ich kraj nazywał się jeszcze Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich robili tajne doświadczenia. Doszli do takiej perfekcji że w pomieszczeniu A był kat a w pokoju B skazaniec i zdalnie zatrzymywano mu serce.

 

Zjawisko zostało odkryte w latach 50-tych ubiegłego wieku. Można sobie wyobrazić gdzie ono dzisiaj jest. Oczywistym jest że druga strona barykady również na jego zasady i ma wyniki doświadczeń. Przeraża ale staliśmy się marionetkami w rękach lalkarzy.

 

Oto niektóre tytuły medyczne - „OPĘTANIE” EGZORCYZMYPROJEKCJA PSYCHIATRYCZNIE - ZAPIS PAMIĘCI NASZYCH PRZODKÓW NA OBUDOWIE KODU DNATELEPATYCZNIE W DEPRESJĘ i wiele innych. Wszystkie je znajdziesz na tej stronie. Poniżej są niektóre tytuły które wystarczy kliknąć. Oczywiście jest na tej stronie poruszony problem KOVIDA.


Jest także cała seria ciekawych teorii dotyczących obecnej egzystencji na naszej planecie. Np. EFEKT CIEPLARNIANY A EPOKA LODOWCOWA i moje wyjątkowe oczko w głowie, moje wypociny a brzmi to – TEORIA NIEDOPUNKTU.

 

Czytelniku warto się wysilić aby być zorientowanym co się dzieje. Dlatego poszukaj na tej stronie informacji – NAPRAWDĘ WARTO.

 

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI