TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

CHIŃSKI SYNDROM

CHIŃSKI SYNDROM

 

Gospodarki świata są zależne od Chińskiej. Ostatni kryzys – ten związany z kovidem – pokazał do bardzo wyraźnie. Komponenty do lekarstw … ALE PRZERWIJMY NA CHWILĘ POKAZ W JAKIM STOPNIU I GDZIE ŚWIAT ZALEŻNY JEST Od CZAJNA, A UŚWIADOMMY SOBIE DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO I CO Z TEGO, NP. MOGŁOBY WYNIKNĄĆ W PRZYPADKU NATYCHMIASTOWEGO KONFLIKTU ZBROJNEGO, TRADYCYJNEGO KONFLIKTU, NIE NUKLEARNEGO.

 

Założenia są takie to Czajna zaatakowało świat.

 

W każdym konflikcie gdy jakiś kraj najeżdża inny olbrzymim wyzwaniem jest logistyka. Tym bardziej będzie to problemem gdy najedzie się wiele krai jednocześnie.

 

Trzeba przerzucić sprzęt wojskowy, zaopatrzyć go w części zamienne. Gdy już się będzie okupować jakiś kraj to wykorzystywane będą przystosowania techniczne tego państwa. To jego sprzęt w postaci transportu będzie tam funkcjonował i tak dalej. Trudno by było organizować tam wszystko od początku, w tym transport przy pomocy swoich pojazdów.

 

 

W takim wydaniu jak obecnie Chiny nie miały by problemu z zaadaptowaniem się w nowej rzeczywistości ( gdyby najechały inne kraje ). logistyka, zaopatrzenie w części zamienne do NIE SWOICH KONSTRUKCJI nie było by żadnym problemem.

 

Oni już obecnie mają podróbki do wszystkiego co jest na świecie. Robią części zamienne praktyczne do każdego przedmiotu, każdego pojazdu, w tym nawet do militari. Czołgów, samolotów itp.. Nawet do tych do których teoretycznie nie mają dostępu. Są plany i przygotowane fabryki do produkcji.

 

Cały świat obecnie praktycznie opiera się na Chinach i oni są tego świadomi, to ich celowe działania. ŚWIAT JUŻ PRZEJRZAŁ NIE CO NA OCZY, ZORIENTOWAŁ SIĘ W PROBLEMIE.

 

Zanim to się zaczęło Chiny były po drugiej stronie barykady ( komunizm ). Oczywistym jest że był to stan wojny. Taki jak obecnie stan, to wynik owej wojny.

Przeanalizujmy co się w istocie stało, jakie bitwy zostały stoczone.

 

Komunizm made in Sowiet Union upadł z powodu nie wydolności finansowej tamtego systemu. Upadł, bo musiał upaść. Tam wszystko było postawione na głowie. Nie było relacji cen do zarobków, a jeżeli były, to kolidowały one z gospodarką świata, a nawet w wewnętrznych cenach surowców kontra finalny wyrób.

 

Na Polskim przykładzie. Tranzystory BC 211 miały złocone nóżki. Cena detaliczna na ladzie sklepu wynosiła 300 zł. Złota ( jako kruszcu, jako złomu tego metalu ) było w nich o wartości 1200 zł.. To nie żart. Siłą rzeczy wykupywano nowe, a skupowano nawet zepsute płacąc za nie do 600 zł. ( za uszkodzone ). Tak prowadzona gospodarka musiała prędzej czy później upaść. Rozumiem że cena uszkodzonego mogłaby być po niżej ceny kruszcu gdyby pełnowartościowy produkt był sprzedawany z zyskiem, czyli zarobiono by na produkcie. Zużył się to nie miał wartości użytkowej i mógł być nawet wyrzucony.

 

Wiemy już jak to wyglądało gospodarczo. Ludzie pracowali na utrzymania wyłącznie systemu. Oczywiście odbywało się to wyłącznie ich kosztem. Polecam nowelkę Orwela „FOLWARK ZWIERZĘCY” a będzie mieć państwo doskonały punkt odniesienia.

 

Świat pozornie się zmienił. Jednak władni starego celowo i świadomie w pewien sposób sprowokowali takie zmiany. Chodziło o to aby wyrównać gospodarczo ( relacje cen zarobki ) zacofany system. Gdy osiągnęli w pewien sposób cel chcą odbudować zależności między państwami ( odbudowa Sowiet Union. Pozory zgrupowania państw w unię – Rosyjsko zależną).

 

Zanim pójdę dalej przypomnę, że np. w Polsce to była nomenklatura się uwłaszczyła. W Rosji rządzi KGB-owiec, czyli jego wysokość towarzysz car Władimir Władimirowicz Putin.

 

Może zrozumiemy co się działo w naszym kraju, chodzi o pseudo Prezydentury.

Wiemy już o Wałęsie. Wiemy także o 10 latach „Prezydenckich” Aleksandra Kwaśniewskiego. Przypomnijmy sobie kto tak naprawdę rządził po zmianach ustrojowych. Lech Kaczyński był bardzo krótko i pomogli mu umrzeć. Pis gdy poprzednio rządził i była jedna wpadka to honorowo podał się do dymisji.

 

Wracając do Kwaśniewskiego. Trudno było nam uwierzyć jak to możliwe aby tak nie długo od zakończenia niewolniczego systemu ludzie zapomnieli paszporty na kartki, brak relacji cen do zarobków itp. Jak to możliwe aby ludzie „wybrali Kwasa. Jednak tak się stało. Teraz już wiemy jak.

 

Stary system miał w zanadrzu asy w rękawach. To oni praktycznie rozdawali karty. Mieli również tajną, a jakże skuteczną broń. Chodzi o możliwość sterowania ludźmi jak marionetkami. Przy pomocy tego w pełni wytłumaczalnego, czysto fizycznego zjawiska pomogli zostać Kwaśniewskiemu Prezydentem. Kto ? Zaplecze byłego made in Sowiet. Służby specjalne tego kraju. Abyś czytelniku zrozumiał problem od podstaw masz tu linki do artykułów z tamtych czasów dotyczących również wyborów PREZYDENCKICH 1995 i 2000. http://tvp11.pl/index.php?p=1_15_PODROZDZIA-Y-walka-z-ob-ud-w-psychiatrii

i następny informujący o zasadach działania zjawiska http://telepatia.tvp11.pl/

 

Tak czytelniku, Aleksander Kwaśniewski nie był wybrany. Pomogli mu Sowieci przy wykorzystaniu swojego sprzętu ( nadajników radiowych ) i tego, jak wspomniałem czysto fizycznego, w pełni wytłumaczalnego zjawiska. Gdy spełnione są warunki ( a obecnie są one spełnione ) doświadczać go musi, powtarzam musi każdy człowiek. Starsi z nas pamiętają pseudo Radzieckiego uzdrowiciela z zawodu psychiatry Kaszpirowskiego. On wykorzystywał to zjawisko, jednak my ludzie wtedy o tym nie wiedzieliśmy.

 

A jak wyglądał wojna systemów ze strony Chin ?

 

Gdy prowadzi się wojnę trzeba pozbawić przeciwnika środków do jej prowadzenia i pieniędzy. Trzeba mu je zabrać, ale jak to zrobić ?

 

Chiny osiągnęły perfekcję w tym zakresie. Zdając sobie sprawę, że świat jest zachłanny i będzie chciał korzystać z tego co tanie. Świat był zorientowany, że na socjalistycznym rynku było taniej niż gdzie indziej. Na tym zabazowali Chińczycy. Inni dali się nabrać.

 

Gdy chcę pozbawić przeciwnika i środków technicznych i pieniędzy zagram jak lis. Chiny dawały wadliwy, niepełnowartościowy towar za który płaciliśmy praktycznie grosze. Jednak relacje surowców i kosztów produkcji już były zachowane. Zatem czajana zarabiało i zarabia. Sprzęt jednak jest tak kiepski, że w krótkim czasie ulegnie awarii.

 

MY PŁACIMY I DOSTAJEMY TO CO PO 3 MIESIĄCACH DA TYŁKA I ZNOWU KUPUJEMY U CHIN.

 

SIŁĄ RZECZY KUPIMY COŚ WIELOKROTNIE, ŁĄCZNIE PŁACĄC TYLE ILE BYŚMY ZAPŁACILI ZA PEŁNOWARTOŚCIOWY PRODUKT.

 

Co się zatem stało ?

 

CHINY WYCIĄGNĘŁY OD NAS PIENIĄDZE.

 

Jednak W przypadku konfliktu zbrojnego nie możemy wykorzystać tego co od nich kupiliśmy, bo jest to bezużyteczne. Nie możemy przy pomocy wiertarki kupionej od nich wyprodukować przedmiotu, który będzie mógłby być użytym przeciw nim.

 

Zaiste majstersztyk.

Owa wiertarka i tak wróci do Chin, tym razem w postaci wtórnego surowca.

 

PRAWDA ŻE SPRYTNE DZIAŁANIA !!!

 

My nie mamy ani pieniędzy, ani towaru. Ba nie mamy fabryk bo przyzwyczailiśmy się do korzystania z ich, ( pozornie ) tanich zakładów produkcyjnych.

 

 

Oni mają pieniądze i mogą inwestować. Tak w istocie czynią. Kupują w Afryce tereny. Tam jest 80 % zasobów surowcowych. WIDZISZ TO CZYTELNIKU - WIDZISZ JUŻ BITWY TEJ WOJNY ?

 

Świat to zobaczył i Chiny także są tego świadome. Zatem może być to odstatni dzwonek aby taki komunistyczny plan się udał. Jednak klasyka wojny w takim przypadku może się nie powieść zatem może być to …..................... czyżby nuklearna ?

 

Konflikt sprowokowany przez Rosję może być tego początkiem.

 

Jaki jest układ na świecie ?

KOREA PÓŁNOCNA

KUBA

ROSJA I JEJ POPLECZNICY

CHINY.

 

 

Widać KIERUNEK technicznego rozwoju świata. Człowiek jest świadomy, że w takim układzie, przy tym poziomie nie wystartuje od podstaw. To byłoby branie udziału w wyścigu szczurów. Nia ma na to pieniędzy ani technologi.

 

Widząc to i widząc zagrożenia należy odłączyć się od obecnego światowego sposobu technicznej ewolucji. Należy znaleźć ( i udało się to ) inny rozwój. Ja nazwałem to EWOLUCJĄ RÓWNOLEGŁĄ. Pobudzę twoją wyobraźnię czytelniku małym przykładem.

 

Załóżmy że dziś dostałeś się do cywilizacji prosto z puszczy Amazońskiej. Zachłysnąłeś się przydatnością dóbr cywilizacyjnych, np. komputerem. Chcesz abyś i ty mógł produkować komputer w swoim, teoretycznie zacofanym kraju. Chcesz to zrobić ale jesteś jednocześnie inteligentnym człowiekiem i wiesz że potrzebne są na to pieniądze których oczywiście nie masz.

 

Jesteś jak wspomniałem inteligentnym i jednocześnie uczciwym człowiekiem.

 

Jesteś świadomy, że potrzebne są doskonałe technologie. Precyzyjne maszyny umożliwiające wyprodukowanie np. procesora. Masz jednak trudniej, bo jesteś na końcu inni na początku i mają bazę badawczą. Tobie trudno będzie nadążać. Pamiętajmy że moc obliczeniowa komputerów podwaja się co 3 lata. Uświadamiasz sobie wreszcie że nie nadążysz, że nie dasz rady.

 

Ponadto zdałeś sobie sprawę że świat nie jest tak uczciwy jak ty. Gdy ci da będzie chciał zwrotu z zyskiem. Jednocześnie jest świadomy że nie nadążysz i przejmą cię, twój kraj. Stanie się on trybikiem w systemie, który nie pozwoli żyć spokojnie. Ten spokój zniknie. Zachwianie gdziekolwiek zatrzęsie i u ciebie. Wchłoną cię, będą tobą rządzić ( będą chcieć tobą rządzić itd. ).

 

Jak jednak wspomniałem jesteś inteligenty i pomyślałeś sobie że skoro mogłeś żyć dotychczas równolegle z nimi, to zapewne można żyć równolegle dalej ale co zrobić aby zmienić poziom życia. Masz świadomość że ich sposób nazwany cywilizacyjnym wcale nie jest tak doskonały jak ci to przedstawiają. Wyobraźnia posunęła ci również i taką o to informację. Skora ja żyłem równolegle ale według nich gorzej, to może być sytuacja że można żyć równolegle ale nawet według nich lepiej. Tylko w klasyce zauważone by to było i świat jako niezbyt feeeeeer ….... Finał byłby taki że „zjedli” by cię.

 

Zatem należy stworzyć ewolucję równoległość dającą i stary, zgodny z naturą sposób egzystencji i ten cywilizacyjny. Jednak owa technika przy uzyskaniu takich samych dobrodziejstw odbiega od klasycznej nie możliej do wykonania prostymi sposobami. Doszedłeś do wniosku że podlądanie natury rozwiąże twój problem. Aby nie potrzebnie nie rozpisywać się masz tu link do artykułu ( jeszcze nie dokończony ) który pokarze o co chodzi. http://www.tvp11.pl/index.php?p=1_288_EWOLUCJA-R-WNOLEG-A

 

Wracając to podstawy obecnego art. Tak czy inaczej praktycznie świat jest w permanentnym stanie wojny.


ABYŚCIE MOGLI PAŃSTWO ROZWINĄĆ WYOBRAŹNIĘ I SZERZEJ SPOJRZEĆ NA PROBLEM PONIŻEJ SĄ NASTĘPNE LINKI,, KTÓRE JAK MYŚLĘ POZWOLĄ ZOBACZYĆ ŻE MIMO WSZYSTKO TEORIA SPISKOWA NIE JEST WYTWOREM CHORYCH WYOBRAŹNI.

 

CHODZI O PUTINA – CHINY – BIAŁORUŚ I INNE.

KORONAWIRUS I PUTIN

KORONAWIRUS I PUTIN

PUTIN

WŁADZA  I LUDZIE

GRECJA NIEMCY POLSKA UNIA

Tak na zakończenie jeszcze jeden powstał on w czasie gdy można było jeszcze zaufać PISOWI. Jak myślę wywoła on trochę uśmiechu . Mój dziadek mówił prawdę że POLITYKA TO PROSTYTUTKA W SPODNIACH.

WLAZŁ OTEK NA PŁOTEK I TRAFIŁ GO MŁOTEK CO ZA

 


 

CDN.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI