TVP 11 - pozwól że wyjaśnię
Spadkobiercy geniuszu i telepatia oszustów

Obserwując to co się dzieje na świecie w tym ( a raczej przede wszystkim ) sytuacja na Białorusi i działania naszych władz trudno nie oprzeć się wrażeniu, iż ktoś chce odbudować stare i to mu się udaje. To wszystko, to jakby przygotowanie terenu.

 

NA POCZĄTEK TROCHĘ WSTĘPU ABYŚ WCZUŁ SIĘ W TEMAT. W TYM CELU POTRZEBNA JEST HISTORIA, TA NIEDAWNA HISTORIA. Proszę czytelniku przeczytaj to, A PO TYM BĘDZIE NOWE, OBECNOŚĆ TERAŹNIEJSZEJ „HISTORII”. JAKŻE JEST TO WAŻNE, DLATEGO Z SERCA PROSZĘ PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ.

 

Zacznijmy od języka medialnego naszej ekipy rządzącej.

Problem w tym, że mocno przypomina to język z czasów PRL-u.

Tylko tym razem to druga strona barykady.

 

Ktoś celowo, w pełni świadomie w taki sposób przekazuje informacje. Działa się czysto psychologicznie. Oddziałuje się na ….. ludzkie.

 

Programuje się ich ( nas ) podświadomie, to działa jakby nie na nas bezpośrednio, a na nas od środka, NA NASZĄ PODŚWIADOMOŚĆ.

 

Tym razem pozornie mają poparcie społeczne. Tak mają, ale nie wszędzie, nie we wszystkich kwestiach. Polityka pro społeczna przychyliła się do ich poparcia. Dowodzi to, że poprzednie ekipy zapomniały o podstawowym elektoracie – O ZWYKŁYCH LUDZIACH.

 

Obecni doskonale wiedzą co robią, wiedzą o poparciu z powodu nieodrzucania najsłabszych. To działa, my ludzie jesteśmy sercowi.

 

Wykorzystują to wręcz doskonale. Na podstawie tych fundamentów robią potem co tylko chcą. Hipokryzję widać jak na dłoni.

CZY NA PEWNO TO ONI ?

To pytanie wbrew pozorom ma sens.

 

Nie o naszej władzy chcę jednak teraz mówić. Chcę ci czytelniku przedstawić problem z szerszej perspektywy. Nasz wątek jest o tyle znaczący, iż dotyczy wschodnich rubieży tak zwanego zachodu. To jest jakby prowadzenie jak marionetek obecnej ekipy przez władnych świata.

 

Rozpadł się Sowiet Union. Putin chce go odbudować, ale sposoby działania spowodowały, że świat widzi bezczelne zło w wydaniu tamtych ekip. Przypomnij sobie czytelniku słowa w cudzysłowie „prezydenta” Ukrainy, który schronił się w Rosji. Prawda że był on wyjątkowo bezczelny ?

 

 

Był i co z tego. Putin go po cichu ochrzanił za bezczelność, która pokazywała prawdziwe intencje jego promotora. To dało się zauważyć, gdy występując przed kamerami w nerwach złamał długopis.

 

Ochrzanił ale przyjął. Dowodzi to próby włączenia w imperium wszystkich jego byłych terytori, w tym Ukrainy. Nasz nie żyjący już prezydent Lech Kaczyński mówił prawdę w Gruzji. Że …. , potem że … , potem że a w końcu przyjdzie czas i na jego kraj.

 

W tym miejscu przypomnę co się działo u nas po zmianach ustrojowych, zwłaszcza wtedy gdy „wybrany” był Aleksander Kwaśniewski. Chodzi o oddziaływania na psychiki, o wykorzystywanie czysto fizycznego, w pełni wytłumaczalnego zjawiska przypominającego w działaniu telepatię. Ono jak wspomniałem jest czysto fizycznym i tylko przypomina „telepatię” stąd cudzysłów.


Nim posługiwali się Rosjanie. Za czasów zimnej wojny, przeprowadzali doświadczenia i wierzcie mi, że mają w tym zakresie jakże doskonałe wyniki. Np. w pomieszczeniu A był kat, natomiast w pokoju B skazaniec i zdalnie zatrzymywano mu akcję serca. To nie żart. Prawda że przeraża.

 

Starsze pokolenie pamięta zapewne pseudo uzdrowiciela występującego przed kamerami tv, chodzi o Kaszpirowskiego. Był on psychiatrom i to rządowym, mającym dostęp do wyników doświadczeń w tym zakresie. Miał również dostęp do oprzyrządowania umożliwiającego spreparowanie eteru w określonych miejscach aby móc potem „bezprzewodowo” ingerować w ludzkie psychiki.

 

Przypomnę ci tamtą historię na podstawie linków do artykułów o tym mówiących. Oczywiście mojego autorstwa.

 

PROFESOR PSYCHIATRII KRADNIE PACJENTÓW.

 

KRYSTYNA TARCZYŃSKA - POST KOMUNISTYCZNY BIEGŁY Z ZAKRESU PSYCHIATRII STRASZYŁ MNIE PRZED SĄDEM I SKŁADAŁ FAŁSZYWE ZEZNANIA. TO TA SAMA PANI KTÓRA STWIERDZIŁA ZE GENERAŁ KISZCZAK NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZBRODNIE W KOPALNI WUJEK Z POWODU CHOROBY PSYCHICZNEJ.

 

TO NA POCZĄTEK A CAŁOŚĆ JEST JUŻ NA SUB DOMENACH DO KTÓRYCH PONIŻEJ MASZ LINKI

 

TELEPATIA

PSYCHIATRIA

POLITYKA I ŚWIAT

MEDIA I SĄD

PROKURATURA

 

 

Zanim pójdę dalej przypomnę ci jeszcze co się stało na linii PUTIN - ŁUKASZENKO w czasie gdy nie było jeszcze pandemii. Obaj spotkali się na terenie Białorusi negocjując ceny dostaw ropy do tego kraju.

Wtedy Łukaszenko dostał od Chińczyków prezent, czyli niczym nie uwarunkowaną pożyczkę i mógł wpływać na cenę dostaw co nieźle wkurzyło Putina, który już wtedy chciał wchłonąć terytorium Białorusi. Co nie podobało się Łukaszence. Wprawdzie oni obaj są lewicowimi dyktatorami, ale porównując ich do postaci historycznych, to jak Lenin i Stalin. Oto link do artykułów.

 

MAJSTERSZTYK PUTINA

CHIŃSKI SYNDROM

 

Tyle wprowadzenia.

Teraz obecna sytuacja na naszym pograniczu.

Pamiętamy "więzienie" własnych obywateli na terytorium swoich krai, w czasach socjalizmu. Po prostu paszporty na kartki. Tu masz link do tego co mnie wtedy spotkało.

 

Gdyby teraz postąpiono tak samo, to był by nie zły szum i jakież niezadowolenie społeczne.

 

Co się zatem robi aby osiągnąć cel ?

Zruca się winę na innych ( jak zawsze ). W tym przypadku na nas.

 

To my zamykamy granice, a nie Białoruś lub Rosja. To my nie chcemy ludzi stamtąd, a nie oni. Gdy Białorusko Polski pas jest odrutowany, to przerzucają problem w kierunku granicy z Ukrainą. Pamiętaj czytelniku że granica Białoruś – Ukraina to tylko umowna linia. Możesz ja przebyć bez żadnej kontroli.

 

Już wiadomo o co chodzi ?

W czasie mają nadzieję, że zamknie się również granicę  Polsko Ukraińską.

 

Tego że one wszystkie – ROSJA – BIAŁORUŚ – UKRAINA będą zamknięte, to przecież nie wina ich a zgniłego zachodu. Przede wszystkim Polski.

 

Tą metodą Putin odseparuje od świata, od dostępu do informacji swoich obywateli. Po raz kolejny zostaną oni oszukani. Teraz będzie mógł już bezkarnie działać. Integrując wszystkie byłe obecnie terytoria Sowiet Union. Imperium powstanie na nowo. Bestia powstanie z martwych.

 

WIDZISZ TO TERAZ CZYTELNIKU ?

 

Wczuj się w rolę. Oczywiście gdy to już się stanie, to obecny język naszych rządzących to jakby oranie terenu pod przyszłą propagandę.

 

Język i to co się stanie może spowodować, że ci, którzy mimo wszystko coś zrobili zostaną obwinieni oto co tak naprawdę zrobił CZERWONY DIABEŁ.

 

W tym momencie wraca pytanie i jego sens.

CZY NA PEWNO TO ONI ( nasi plitycy - czy raczej są oni marionetkami w rekąch lalkarzy. Dodajmy lalkarzy doskonale znający swój fach. Wyszkoleni są oni pod każdy względem i doskonale znają psychikę człowieka) ?

 

PRAWDA ŻE TERAZ TO WIDAĆ JAK NA DŁONI !!!!!

 

Może wreszcie dość tej hipokryzji i zacznijmy naprawę świata od samych siebie. Przede wszystkim w medycynie. Chodzi o obłudę i hipokryzję w psychiatrii. Wygląda na to, że nasi politycy są po części sterowani jak marionetki. Pytanie – PRZEZ KOGO ?

 

Tak na marginesie obejrzy sobie poniższy obrazek i go przeanalizuj.

OCIEPLENIE KLIMATU EPOKA LODOWCOWA

Zwróćcie uwagę że i tędy mogą się wydostać Rosyjskie okręty podwodne na oceany świata. Zatem abo Bałtyk, albo morze śródziemne. Europa w kleszczach Rosyjskich okrętów klasy Viktor.

Obstawiają zatem Europę – Afrykę i Azję. Rejon morza Śródziemnego jest wyjątkowo ważny strategicznie. Wiemy już o co tu w istocie chodzi.

Jak wynika z rysunku w Afryce jest 70% pozostałych surowców na świecie. Dlatego Chiny wykupiły tam tereny.

 

Może w takim kontekście spojrzymy na konflikty w tym rejonie ( AFRYKA ). Naście lat wcześniej, nawet dzieścia lat wcześniej porywani byli i szkoleni wojskowo mali chłopcy, którzy są dzisiaj dorosłymi mężczyznami. Psychiki mają nieźle rozwalone. Dla nich zabić człowieka to drobiazg. Obecnie zajmują oni „eksponowane” stanowiska. Dlaczego słowo „EKSPONOWANE” ująłem w cudzysłów ? To tylko pozory stanowisk, bo tak naprawdę rządzi kto inny.

 

Kim obecnie są owe byłe dzieci bez dzieciństwa ?

Są np. ministrami itp. Aby np. wejść do parku krajobrazowego musisz mieć zgodę ministerstwa. Przejrzyjcie w internecie jak to to wygląda. Nie jest łatwo filmować.

 

W sumie oczywiście chodzi o pieniądze. Oni jak psy kumate pilnują schedy. Są praktycznie sterowani jak marionetki. To można zrozumieć prawie dosłownie, bo mają wypaczone psychiki. Nic nie zrobią jak lalkarz nimi nie posteruje.

 

Kto jest lalkarzem ? Możni tego świata, którzy wcześniej w tych rejonach zaingerowali. Przygotowali sobie psy kumate. Zrozummy że porywanie dzieci i takie ich …...... . było celowe i w pełni świadome.

 

Ten kto przeczytał lub obejrzał folwark zwierzęcy i pamięta wzięte od matki szczeniaki dobermanów i ich wychowanie poza obszarem świadomości ogółu zrozumie co chcę przekazać. Problem w tym, że tu chodzi nie tylko o komunizm ale o innych, dla których ważne są tylko pieniądze i władza, a człowieka mają za nic. Nawet dzieci są dla nich tylko mięsem, środkiem do celu.

RDAGJĄCY STRONĘ IRENEUSZ BORYCKI